Architektura Krajobrazu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-13 09:51:04

CustomiC

Administrator

12199051
Skąd: Siemce
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 63

O sobie

jako administrator mysle ze powinienem zaczac od siebie zeby przelamac lody
a wiec :
mam na imie Damian, pochodze i mieszkam w Siemianowicach.
generalnie zajmuje sie grafika komputerowa i budownictwem.
jestem wesolym czlowiekiem i zawsze w dobrym humorze,jesli ktos potrzebuje pomocy jesli tylko jestem w stanie zawsze pomoge.
z innych zainteresowan to pozastaje plywanie i wyczynowa jazda na rowerze, jak i kilka jeszcze innych sportow.

mam nadzieje ze choc kilka innych osob wypowie sie rowniez o sobie.
pozdrowionka

Offline

 

#2 2008-10-13 10:28:54

AgnieszkaW

Słuchacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 11

Re: O sobie

No dobra to ja jako druga.
Mam na imię Agnieszka (Walczuk). Mam 30lat (i tu wszyscy szooook..........ale ok )
Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Zabrza.
Jestem mgr inż biologii i hodowli zwierząt ze specjalnościa hodowla koni. Pracuję: www.ekoinstal.pl
A Architektura Krajobrazu bo chcę projektować, zaczarowały mnie kółka i kreski
Mam psa dobermana, w wolnych chwilach wystawiam go (na wystawach) (z sukcesami) i szkolę
Narazie to tyle.
Zobaczymy co inni napiszą.

Offline

 

#3 2008-10-13 19:04:40

Hanuta

Słuchacz

770554
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 11

Re: O sobie

Cześć Kochani! :-)

Jestem Hania. Mieszkam w Gliwicach ale pochodzę z Bytomia. Przez kilka lat intensywnie poszukiwałam samej siebie, to w muzyce począwszy od fortepianu, przez gitarę klasyczną a skończywszy na skrzypcach, pomimo tego, że całą swoją miłość poświęciłam grze nie było to jednak TO COŚ. Następnie rozpoczęła się gonitwa z rysunkiem, przygotowaniem na studia architektura i urbanistyka, lubię rysować, lecz niestety nie "na zawołanie" i tak pozostałam jedynie przy pastelach. Po niezdanej maturze z matematyki rozszerzonej wreszcie poszłam za głosem mojego serca i odnalazłam To czego tak długo szukałam a mianowicie: miłość do roślin. Projektowanie ogrodów i obcowanie z naturą, brak długich paznokci i uwalone ziemią i gliną ręce to całe moje życie :-) Jestem zakochana w roślinności po uszy. Jestem wieczną optymistką, uwielbiam się śmiać i pomagać innym :-)

Mam kochanego boksiurka o imieniu Wafel, który jest moim oczkiem w głowie :-) 3 gatunki rybek i mnóstwo roślinek :-)


Hanutkowa :-)

Offline

 

#4 2008-10-16 01:05:03

Azura_B

Słuchacz

3734797
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 1

Re: O sobie

Mam na imię Żaneta i pochodzę z Chrzanowa. Byłam studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ale jak to w życiu bywa kasy zabrakło w tej chwili pracuję. Dlaczego Architektura Krajobrazu a dlaczego nie. Lubię rośliny a zwłaszcza róże i mam ogródek gdzie mogę sobie poeksperymentować. Do tego lubię zwierzaki mam ich w tej chwili pięcioro.

Lubię pomagać ludzią , jestem dobrym słuchaczem

Offline

 

#5 2008-10-18 13:34:51

marigold_88

Słuchacz

4617533
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 10

Re: O sobie

Mam na imię Magda i mieszkam w Gliwicach, na co dzień jestem studentką II roku Ochrony Środowiska na Politechnice Śląskiej, i to pochłania większą część mojego czasu, w wolnych chwilach czytam książki, słucham muzyki, rozwiązuję łamigłówki matematyczne, lubię grać w siatkówkę, i wyżywać się artystycznie - robię biżuterię, szyję haftuję. Staram się podchodzić do życia racjonalnie, ostrożnie dobieram sobie przyjaciół, uczę się polegać tylko na sobie. Bardzo lubię dzieci - przez 3 lata byłam wolontariuszką w świetlicy środowiskowej. Ze względu na to, że niestety mieszkam w bloku, mogę się pochwalić posiadaniem jedynie świnki morskiej i kilku ryb ;p a tak w ogóle to pierwsze forum do którego się zapisałam i powoli zaczynam kumać o co tu chodzi ;p

Offline

 

#6 2008-10-23 20:31:29

agula89

Słuchacz

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 11

Re: O sobie

Witam was moi kochani

No wiec jak to przystało pierw się przedstawie nazywam się Agnieszka wiem wiem jest nas dość dużo w naszej grupie ale  co tam w końcu dojdziemy kto jest kim ... pozatym w tym roku skończyłam liceum w Siemianowicach z powodzeniem . Praktycznie od najmłodszych lat grałam w Piłke ręczna i to mnie pochłaniało całkowicie . Obecnie pracuje w Bytomiu w sklepie z obówiem i odzieżą dlatego w sobotry czasem bede liczyć na wasze zeszyty gdyż nie w każką sobotę będę mogła być . Architektura krajobrazu? - od czegoś trzeba zacząć a co dalej hymmm... Architektura wnętrz? i reklama . Jeśli tylko będę mogła zawsze chętna jestem do pomocy . Co do zwierzątek mam rybki i żółwia nie wspominam o bracie ... No dobra już kończę bo się rozpisałam .

Pozdrawiam i do zobaczenia

ps. jestem gadułą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knhsumcs.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl www.stars-world.pun.pl www.sarmatian.pun.pl